Telefono dhe porosit tani: 04 451 44 21
Shtresa Siena
Shtresa Siena
Shtresa e dyshekut Siena 3+1!
Për herë në historinë Dormeo. Shtresa e dyshekut Dormeo Siena 3+1 me super ofertë 30% Ulje:
3cm material Ecocell®
1cm material Memory
E freskët, higjenike & e thatë
Shtresa teke: 8,390 Lekë
Sasitë janë të limituara!
Më shumë rreth shtresës >
siena gel
-30%
Shtresa Siena
Ju mund të përdorni shtresën kudo ndodheni!
divan
apartament
vilë
mysafirët
kamping
karavan
festival
konvikte
ushtrime
Kliko për më tepër informacion rreth Shtresës Siena 3+1 >
Shtresa Siena 3 + 1 për gjumë të përsosur në një çmim të leverdisshëm për të gjithë!
Divani juaj i vjetër ju shkakton dhimbje shpine? Shtëpia juaj është plotë me miq dhe nuk keni vënd se ku të flini? Shtresa Dormeo Siena 3+1 do të kthejë divanin tuaj të vjetër në një sipërfaqe ideale, të rehatshme dhe
të shëndetshme gjumi.
Gjithashtu ju mund ta vendosni edhe në dysheme dhe ta përdorni si një dyshek..
Më shumë rreth shtresës >
Mund te mblidhet
Per shtyllen kurrizore
Kthejeni dyshekun tuaj të vjetër ose divanin në një shtrat të rehatshëm!
Shtresa Dormeo Siena 3+1 është prodhuar me të njëjtin material si dyshekët vetëm se është më e hollë. Ajo do të kthejë divanin tuaj të vjetër në
një sipërfaqe ideale, të rehatshme dhe të shëndetshme gjumi.
Më shumë rreth shtresës >
Zgjidhje praktike, e përshtatshme dhe jashtëzakonisht e përballueshme për çdo shtëpi:
Për personat të cilët flenë në dyshek ose divan të vjetër
Për personat në moshë
Ideale për studentet
E mrekullueshme për fëmijet e vegjël që luajnë në tokë
perfekte për miqtë
Ideale për kamping
për personat që vuajnë nga alergjitë
Materiali i mbulesës: 100% poliester, dhe 1 cm shtresë memory
Më shumë rreth shtresës >
Shtresa Siena 3+1 - 30% ulje
Na ndiqni në:
Rrjetet Sociale
Facebook Twitter YouTube
Kontakt
Keni pyetje?
KONTAKTONI
për porosi
04 451 44 21
Transport
Transporti?
Transporti
Në të gjithë Shqipërinë.
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.