Topshop Albania Porosit online ose Telefono: 04 451 44 21
Nxitoni sepse sasitë mund të mbarojnë shumë shpejt!
OUTLET ME
SUPER ULJE
Pushimet
Verore erdhën, dhe sigurisht ju duhet të kurseni për to. Tani është
momenti të blini produktin tuaj dhe të kurseni nga ULJET tona deri në 70 %.
Të vlefshme deri më 31 Korrik!
Zbulo Ofertat këtu >
Outlet Korrik
Për një trup më të bukur
Shtrydhese frutash
Shtrydhese frutash
Kanatjere Hot Shapers
Kanatjere Hot Shapers
Krem dobësues
Krem dobësues
100% vlera ushqimore në gotën tuaj me Delimano Fusion Juicer e cila përdor teknologjinë me të lartë për shtrydhjen e frutave dhe perimeve.
Jepini formën e duhur trupit tuaj! Dizenjuar me teknologjinë dhe materialin Neotex i cili rrit temperaturën e trupit, duke synuar përmirësimin e formave.
Për një trup me linja perfekte! Me Slim Express ju mund të arrini një bel ëndrrash brenda vetëm 24 orëve, se besoni? Provoni Slim Express tani!
19.990 Lekë
15.990 Lekë
2.990 Lekë
1.990 Lekë
4.990 Lekë
2.990 Lekë
Më shumë »
Më shumë »
Më shumë »
Produkte për shtëpinë dhe kujdesin personal
Fshesa Shark Sonic Duo
Fshesa Shark Sonic Duo
X-hose
X-hose
Walkmaxx Adaptive
Walkmaxx Adaptive
Teknologjia e re e pastrimit me fërkim! Largoni një herë e mirë papastërtitë e thella nga parketi dhe tapeti juaj me Shark Sonic Duo.
Zorra revolucionare dhe inovative! Ajo zgjatet deri në 3 herë sa gjatësia e saj, dhe me lehtësi mblidhet dhe shkon në formën e saj fillestare.
Me shollen e re inovative Këpucët Adaptiv Walkmaxx me ngjitëe janë dizenjuar me shollën e re dhe inovative e cila përshtatet me çdo formë të këmbës.
34.990 Lekë
24.990 Lekë
4.990 Lekë
2.990 Lekë
8.490 Lekë
4.990 Lekë
Më shumë »
Më shumë »
Më shumë »
Produkte në vlerë deri në 1.490 lekë
Drite me sensor levizje
Drite me sensor levizje
Tas për gatime me avull
Tas për gatime me avull
Makinë qethëse
Makinë qethëse
Drita sensor lëvizjeje! Ndizet kur i kaloni afër dhe është errësirë. Ju mund të përcaktoni kohën e fikjes së saj kur nuk ka lëvizje.
Me 2 kate! Mbushni me ujë pjesën e poshtme të tasit, vendosni perimet, mbyllni kapakun dhe futeni në mikrovalë.
Fleksibël, e lehtë, e vogël dhe praktike për të gjithë personat të cilët preferojnë të shkurtojnë vetë flokët në shtëpi.
2.990 Lekë
1.190 Lekë
2.990 Lekë
1.490 Lekë
2.990 Lekë
1.490 Lekë
Më shumë »
Më shumë »
Më shumë »
Facebook Për pyetje rreth produkteve tona mund të telefononi në numrin: 04 451 44 21 dhe operatorët tanë do ju informojnë rreth ofertave të momentit.
Facebook Na ndiq në faqen tonë në Facebook, për të ndjekur ofertat dhe lojrat tona. Kliko këtu.
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.