Okazion: Jeep Wrangler, viti 2007, vetem 30 000 €!
Image
Kilometrazhi: 95.000 km
Motori: 2777 cm3
PS: 177PS
Karburanti: Nafte
Harxhimi i kombinuar 9,7 l / 100 km
Harxhim ne qytet 12,1 l / 100 km
Harxhim ne autostrade 8,7 l / 100 km
Ndotja: 255 g/km
Kambio: Automatik
Hera e pare ne ecje: 05/2007
Klima: Kondicioner ftohje/ngrohje
Ngjyra: E kuqe
Materiali interior: Tekstil
Ngjyra interiore: Gri
30.000 €
Image Image
ABS, 4×4, CD-player, bllokim elektrik kundra reshkitjes, ESP, disqe alumini,
drita mjegulle, makine jo duhanpires, filter pluhuri, drejtim servo,
tempomat, Airbags mbrapa dhe perpara
Modifikim komplet per terren shume te veshtire, Rrotat Cooper STT me disqje ProComp 9×17 (5x);
Zgjerim anesor siper rrotave;
Modifik i aksit 4,88:1, drejtim ecje: Rubicon Express 3,5 Shortarm me amortizator Bilsteln 5100;
Amortizatoret jane kapur me JKS; ACOS;
Amortizator i timonit; OM, AEV
Litar elektrike: Tabor 9K 30m;
Modifikim i mbajtjes se gomes rezerve, NSL;
Zgjatje filter ajri per motorin; AEV-Schnorchel me Zyklonfilter;
Dy ndricus te fuqishem plus per OUT ROAD, H9 Delta;
Ngjyrim lekure elefanti, leter mbrojtese kundra gervishjes
Image Image Image
Makina ndodhet ne Tirane. Me targa AA dhe siguracion te prere deri me 7.04.15. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Kontakti: Email [email protected]
Tel: +355 68 202 9807
Rruga Ndre Mjeda, Tiranë
Unsubscribe