Delimano Albania Telefono dhe porosit: 04 451 44 15
Tenxhere Tiganë Aksesorë kuzhine Pajisje Elektrike Recetat Ofertat Speciale
Shtrydhëse frutash Fusion Juicer
100% vlera ushqyese në gotën tuaj!
Vitamina të shëndetshme në pak sekonda
Deri në 30% lëng më shumë
Superior extraction technology
3.600 xhiro në minutë pa zhurmë
Kompakt – i lehtë për tu pastruar
Ulje: -20%
Çmimi: 15,990 Lekë
Porosit shtrydhësen tani >>
-20% ULJE
Shtrydhese Frutash
Shtrydhni frutat dhe perimet të plota
Me Fusion Juicer, puna juaj do të jetë e lehtë dhe lëngu do jetë i pasur me vlera ushqyese dhe plot shije. Diametri i madh i grykës rrumbullake ju lejon të shtrydhni frutat dhe perimet të plota – pa i prerë, pa I qëruar, duke ju kursyer kohë.
Thikat e mprehta për shtrydhje më të mirë
Thika e mprehtë çelik inox është projektuar për të shtrydhur edhe frutat & perimet të cilat nuk kanë shumë leng, vetëm në pak sekonda!
Lexo më shumë >>
Porosit tani >>
Ulje: -20%
Çmimi: 15,990 Lekë
Leng Frutash
Produkte të tjera në ofertë nga Delimano
Tenxhere 8 në 1 Gourmet siç e keni parë në TV
3 aksesorë kuzhine me shumë ngjyra
Tava elektrike Festivo Pan
Seti i Enëve me tenxhere me vakum dhuratë
Çmimi: 14.990 Lekë
Me ulje: 11.990 Lekë
Çmimi: 1.490 Lekë
Me ulje: 1.190 Lekë
Çmimi: 7.990 Lekë
Me ulje: 4.990 Lekë
Çmimi: 29.970 Lekë
Me ulje: 16.990 Lekë
Porosit tani >>
Porosit tani >>
Porosit tani >>
Porosit tani >>
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Youtube
YouTube