image

Faqja e Internetit ku mund të zgjidhni më mirë se sa në dyqan!

Blini Online

www.optimal.al

Produkte Në Ofertë

Maska të çertifikuara 3D me mbrojtje BFE > 98%.

Veçanërisht të përshtatshme për ju që duhet ta mbani maskën për një kohë të gjatë.

Provojini, dhe do të kuptoni diferencën!

Shikoni detajet, zgjidhni masën tuaj dhe blini online tek www.optimal.al

I sjellim në shtëpinë tuaj! Pagesa cash në momentin e dorëzimit!

Për porosi (artikuj të ndryshëm) mbi 2000 lekë transporti ofrohet FALAS.

image

Maska Mbrojtëse 3D (Masa M)

10 copë 700 LEK

Blini tani!
image

Maska Mbrojtëse 3D (Masa L)

10 copë 700 LEK

Blini tani!
image

Maska Mbrojtëse 3D (Masa L)

20 copë 1300 LEK

Blini tani!
image

Maska Mbrojtëse 3D (Masa M & L)

20 copë 1300 LEK

Blini tani!
image

Oximeter + Pulsimeter

1300 LEK

Blini tani!
image

Termometër Dixhital

1600 LEK

Blini tani!

Kategoritë Kryesore

image

Bateri & Karikues

Më shumë
image

Llampa Ndriçimi

Më shumë
image

USB & SSD & Kartë Memorie

Më shumë
image

CD & DVD

Më shumë
image

Aksesorë Kompjuteri

Më shumë
image

Artikuj Fotografikë

Më shumë
image

Elektrikë & Fenerë dore

Më shumë
image

Fishekzjarre

Më shumë
image

Të ndryshme

Më shumë

Dëshironi të blini me shumicë?

Klikoni këtu

TEK OPTIMAL PARATË TUAJA KANË MË TEPËR VLERË!