Katalogu i ri dixhital
Shfletoni katalogun e ri elektronik nga kompjuteri, tableti ose telefoni juaj celular. Gjithçka mund ta gjeni këtu, vetëm me një buton. Ne kemi mbledhur në të produktet më të njohura dhe ofertat kryesore nga markat e preferuara Delimano, Dormeo, Top Shop, Rovus, Wellneo dhe Walkmaxx! Shikoni KATALOGUN dhe përfitoni OFERTËN EKSKLUZIVE. .
Shikoni katalogun këtu >>
Të garantuara dhe të sigurta, të gjitha në një vend:
Zbuloni ofertat festive të përzgjedhura veçanërisht vetëm për ju në këtë katalog. Do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh që mund të jenë dhurata ideale për ju apo të dashurit tuaj, i gjeni në faqet 5-11.
Dyshekët, jorganët, jastëkët, batanijet dhe gjithçka që duhet për një gjumë më të mirë vijnë me oferta ekskluzive të cilat gjenden në faqet 13-18.

Gatuani shpejtë dhe shëndetshëm gjithçka që dëshironi për veten dhe të dashurit tuaj me enet dhe paisjet Delimano, i gjeni në faqet 21-29.
Gjithçka për Pastrimin – Higjenizoni shtëpinë tuaj me fshesën me avull Rovus Nano e cila vret deri në 99,9% të mikrobeve, baktereve madje dhe viruseve “E TESTUAR & APROVUAR” në faqen 32.
Dobësohuni në kushtet e rehatshme të shtëpisë tuaj në çdo moment të ditës me pajisjen e fitnesit Orbitrek Elite në faqen 35.
Koleksioni i ri i Gjysem çizmeve Walkmaxx me shollë të harkuar të cilat ju ofrojnë rehati maksimale në çdo hap, i gjeni në faqen 11 sëbashku me një DHURATË SUPRIZE..
Shikoni katalogun këtu >>

Mos humbisni ofertën EKSKLUZIVE
Porositni cilindo produkt nga katalogu dhe përftitoni Setin Jorgan & Jastëk Siena tek dhe dopjo me ULJEN EKSKLUZIVE -60%. Ofertën e gjeni në faqen 3
Pasi të bëni porosinë, një nga agjentët tanë do t’ju kontaktojë në telefon për të konfirmuar porosinë tuaj.
Gjeni dhuratat në faqen 3 >>