Ofertat e Dimrit po mbarojnë me ulje 20-60%!
Filloni këtë vit me super oferta në produktet e kuzhinës për pjekje, grirje, smoothie, kafe etj dhe përfitoni nga ofertat.
Oferta të vlefshme deri në 24 Janar!
Shiko të gjitha ofertat >>
Produktet që i duhen çdo shtëpie
Seti Daily Legend Fivestar
-40%
9,990 Lekë
5,990 Lekë
Porosit tani >>

Multifresh Bazë Delimano
-60%
12,990 Lekë
5,990 Lekë
Porosit tani >>

Tave Rrumbullake Fivestar
-50%
3,990 Lekë
1,990 Lekë
Porosit tani >>
Produktet më të kërkuara
Grirëse Elektrike Delimano Joy
-50%
3,990 Lekë
1,990 Lekë
Porosit tani >>

Shtrydhëse agrumesh Delimano Joy
-55%
3,990 Lekë
1,790 Lekë
Porosit tani >>

Ekspres Kafeje për shtëpi
-25%
15,990 Lekë
11,990 Lekë
Porosit tani >>