Ofertat e Dimrit sapo filluan me ulje deri në -80%!
Filloni këtë vit me super oferta në produktet e gjithë anëshme për gatim, për gjumin, për pastrimin dhe përfitoni nga ofertat.
Oferta të vlefshme deri në 24 Janar!
Shiko të gjitha ofertat >>
Produktet që i duhen çdo shtëpie
Fshesë Higjienizuese Rovus
-30%
3,990 Lekë
2,790 Lekë
Porosit tani >>

Multifresh Bazë Delimano
-60%
12,990 Lekë
5,990 Lekë
Porosit tani >>

Fshesa Victor Vac Rovus
-20%
12,990 Lekë
10,390 Lekë
Porosit tani >>
Produktet më të kërkuara
Shtrese Renew Natura V2 Dormeo
-30%
8,990 Lekë
6,290 Lekë
Porosit tani >>

Shtrydhëse agrumesh Delimano Joy
-55%
3,990 Lekë
1,790 Lekë
Porosit tani >>

Gjysëm çizme për femra 4.0
-81%
7,990 Lekë
1,490 Lekë
Porosit tani >>