image

Faqja e Internetit ku mund të zgjidhni më mirë se sa në dyqan!

www.optimal.al

Kategoritë Kryesore

image

Bateri & Karikues

Më shumë
image

Llampa Ndriçimi

Më shumë
image

USB & SSD & Kartë Memorie

Më shumë

 

image

CD & DVD

Më shumë
image

Aksesorë Kompjuteri

Më shumë
image

Artikuj Fotografikë

Më shumë
image

Elektrikë & Fenerë dore

Më shumë
image

Fishekzjarre

Më shumë
image

Të ndryshme

Më shumë

Produkte me Ofertë

ZBULONI DHJETËRA PRODUKTE NË OFERTË: me ULJE Ҫmimi, me Transport FALAS dhe që shoqërohen me DHURATA.

Shikoji të gjitha!
image

Maska Banitore 3D, 10 copë

Maska TYPE II, me dizain ergonomik 3D, me koeficient mbrojtje BFE > 98%

850 LEK 750 LEK

Blije Tani!
image

Karikues SAMSUNG + 2 Bateri

Karikues SAMSUNG PLEOMAX SPC-200 Mini për bateri AAA/AA Ni/MH/NiCd.

1700 LEK 1300 LEK

Blije Tani!
image

Elektrik dore Kodak

Elektrik portabël shumë përdorimësh. DHURATË 8 copë Bateri AA. Transporti FALAS!

1200 LEK 1000 LEK

Blije Tani!
image

Llampa ekonomike 2+1 Copë

Llampa OPTIMAL 11 W, 560 Lm, E27, 6400K, Jetëgjasia 10 mijë orë. BLI 2 dhe MERR 3.

750 LEK 500 LEK

Blije Tani!

Dëshironi të blini me shumicë?

Klikoni këtu

TEK OPTIMAL PARATË TUAJA KANË MË TEPËR VLERË!