Black Friday
ULJET BLACK FRIDAY SAPO KANË FILLUAR!
Më në fund dita më e pritur e vitit sapo ka trokitur në Walkmaxx! Këpucët, çizmet dhe sandalet tashmë janë në ofertë! Modele për femra & meshkuj. Nxitoni për të blerë produktet e preferuara dhe Përfitoni nga Ofertat më të mira të Vitit.
Ulje deri në 83%. Sasi e limituar!
Nxitoni sepse numrat dhe ngjyrat janë të limituara!.
Zbulo Ofertat Black Friday >>
Uljet më të mëdha në Walkmaxx…
Cizme te gjata per femra 3.0
Çizme të gjata
për femra 3.0
-83%
11,990Lekë
1,990 Lekë
Porosit tani >>

Këpucë Fit Style AW
Këpucë
Fit Style AW
-20%
5,990Lekë
4,790 Lekë
Porosit tani >>

Kepuce Fit Signature AW
Këpucë
Fit Signature AW
-20%
4,990Lekë
3,990 Lekë
Porosit tani >>
Gjysem cizme per femra 4.0
Gjysëm çizme për femra 4.0
-75%
7,990 Lekë
1,990 Lekë
Porosit tani >>

Atlete Trend Leisure Ombre
Atlete Trend Leisure Ombre
-60%
6,990 Lekë
2,790 Lekë
Porosit tani >>

Cante Sportive
Cante sportive Walkmaxx Fit
-60%
6,990Lekë
2,790 Lekë
Porosit tani >>