Grirëse Elektrike – e thjeshtë, e shpejtë dhe efektive
Një nga rregullat bazë në kuzhinë është edhe parapregatitja e ingredienteve. Grirësja elektrike është ndihmësi perfekt për të filluar gatimin me kënaqësi. Tani mund të bëhet e juaja me 60% ulje.
Çmimi normal: 3,990 Lekë
Oferta: 1,590 Lekë
Më shumë >>

Pregatitja e ushqimeve nuk ka qënë asnjëherë kaq e thjeshtë dhe e shpejtë
Grirësja elektrike Delimano, kjo pajisje e vogël bazë, do t’ju ndihmojë të grini, prisni, copëtoni dhe përzieni më shpejtë dhe më thjeshtë, dhe mbi të gjitha do t’ju dhurojë më shumë kënaqësi gjatë kohës që do të kaloni në kuzhinë.

Bajame – 5 sec

Majdanoz – 3 sec

Më shumë info >>
Me 2 thika dhe 2 aksesorë për përzierje
4 aksesorë të ndryshëm për të pregatitur një shumëllojshmëri salcash dhe për të prerë e coptuar ushqime të ndryshme – perfekte për t’u përdorur çdo ditë. Grirësja Delimano Joy është e vogël, por ofron rezultate maksimale në kuzhinë. Me një kapacitet grirje prej 360ml dhe 600ml kapacitet total.
Thika teke – për erëzat, hudhrat, çokollatat etj.
Thika dyshe – për arrat, perimet, qepët, djathin
Aksesorë për përzierje – për majonezën apo kremin e qumshtit
Aksesorë për përzierjen e salcave të ndryshme.
Më shumë info >>