Paketa: Dyshek + Seti Siena Jorgan & Jastëk
Perjetoni fuqinë e një gjumi të mirë dhe zgjohuni të relaksuar, të rifreskuar dhe plot energji çdo ditë. Përveç ofrimit të një gjumi të mirë, qëndrueshmërisë së përsosur, mbështetjes dhe freskisë me Dyshekët Dormeo do të perfitoni Dhuratë Setin Jorgan dhe Jastëk Siena me vlere 13,990 Lekë. Mos e humbisni këtë Ofertë ekskluzive! Dhurojini vetës gjumin më të mirë me Dyshekun Dormeo dhe merrni dhuratën e mrekullueshme!
Dhuratë: Jorgan & Jastëk Siena në vlerë 13,990 Lekë.
Zgjidh Dyshekun e preferuar >>
Dhuratë:Seti Siena Jorgan & Jastëk
Dhuratë në vlerë 13,990 Lekë me çdo Dyshek të blerë. Prodhuar me materiale speciale dhe shumë cilësore. Jastëku është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës. Seti lahet në 60°C, i disponueshëm në dy përmasa.
Mos e humbisni këtë Ofertë ekskluzive!.
Nxitoni për të përfituar >>
Zgjidhni dyshekun e preferuar

Dyshek
Aloe Vera Plus II
Hipoalergjik
Tek 32,990 Lekë
Dopio 57,990 Lekë
Më shumë >>

Dyshek
Fresh Prima II
3 zona komforti
Tek 39,990 Lekë
Dopio 69,990 Lekë
Më shumë >>

Dyshek
Air+ Comfort
Lartësia 27 cm
Tek 54,990 Lekë
Dopio 99,990 Lekë
Më shumë >>

Na ndiqni ne instagram