Mos u frikesoni … sepse festë ka aty ku ka oferta
Kurseni 20-60% ne jorgane, jasteke, dyshekë dhe ne te gjitha produktet dekorative, ju presim në JYSK ne datat 31 – 3 Nentor

Image