Klientët CLUB5 përfitojnë të parët – 12 Shtator!
Këtë fundjavë me 13,14,15 shtator, 3 ditët më të pazakonta të këtij viti mos planifikoni asgjë! Asgjë prej gjëje, sepse gjëja më e frikshme do të jetë nëse humbisni uljet e jashtëzakonshme deri në -70% në Top Shop, Dormeo, Delimano dhe Walkmaxx. Nxitoni për të përfituar nga uljet e mëdha! Ulje të tilla rradhë se do t’i gjeni më…
Zbulo të gjithë Ofertat >>
Zbuloni super ofertat në Top Shop…
Pista dhe makina Magic Tracks
Pista dhe makina Magic Tracks
-50%
3,690 Lekë
1,840 Lekë
Më shumë >>

Pajisje për heqjen e kallove
-80%
4,490 Lekë
890 Lekë
Më shumë >>
Dormeo ju suprizon plot me oferta
Dyshek Fresh Prima
Dyshek
Fresh Prima
-20%
39,990 Lekë
31,990 Lekë
Më shumë >>

Dyshek Air+ Comfort
Dyshek
Air+ Comfort
-20%
54,990 Lekë
43,990 Lekë
Më shumë >>

Qese me vakum
Qese me vakum
Dormeo
-50%
2,990 Lekë
1,490 Lekë
Më shumë >>
Produkte kuzhine me super ulje

Nutribullet i kuq
Nutribullet
i kuq
-42%
11,990 Lekë
6,990 Lekë
Më shumë >>

Tenxhere me presion
Tenxhere
Multicooer PRO
-20%
14,990 Lekë
11,990 Lekë
Më shumë >>