Dyshek Dormeo
Dyshek me 15 vite garanci + Set Jorgan & Jastëk
Perjetoni fuqinë e një gjumi të mirë dhe zgjohuni të relaksuar, të rifreskuar dhe plot energji çdo ditë. Përveç ofrimit të një gjumi të mirë, qëndrueshmërisë së përsosur, mbështetjes dhe freskisë me Dyshekët Dormeo do të merrni:
Çertifikuar me teknologjinë Octaspring®
Deri në 15 vite garanci
Dyshek Antibakterial and Antialergjik
Ajrosje maksimale
Dhuratë: Jorgan & Jastëk Naturefeel në vlerë deri në 19,990 Lekë
Më shumë >>
Zgjidhni dyshekun e preferuar

Dyshek
Aloe Vera Plus
Hipoalergjik
Tek 26,990 Lekë
Dopio 48,990 Lekë
Më shumë >>

Dyshek
Fresh Prima II
3 zona komforti
Tek 39,990 Lekë
Dopio 69,990 Lekë
Më shumë >>

Dyshek
Air+ Comfort
Lartësia 27 cm
Tek 54,990 Lekë
Dopio 99,990 Lekë
Më shumë >>

Naturefeel
Set Jorgan & Jastëk Naturefeel
Për të gjithë ata të cilët janë të apasionuar dhe preferojnë materialet natyrale, ju prezantojmë setin më të ri Dormeo Naturefeel. Seti jorgan dhe jastëk është me materiale natyrale – pambuk dhe Tencel™ fibra modal të cilat janë shumë të buta në prekje. Me një dizajn të bukur i qepur në formë gjethesh, ky set do të sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit.
Dhuratë: Jorgan & Jastëk Naturefeel në vlerë deri në 19,990 Lekë
Nxitoni për të përfituar >>