Dormeo – Jastek duke filluar nga 1.740 LEK

//Dormeo – Jastek duke filluar nga 1.740 LEK
Jasteku i duhur per ju
Njihu me jastëkun tënd…para se të flesh me të!
Çdo natë do e kaloni bashkë, deri në mëngjes. Prandaj, duhet ta zgjidhni me kujdes atë me të cilin do flini.
A e mbani në mend kur e keni ndërruar jastëkun për herë të fundit? Ndoshta ai tani është i vjetër, jo i rehatshëm ose thjesht nuk ju përshtatet? Po si ta zgjidhni të duhurin? Duhet ta merrni në shtrat, apo jo?
Zbulo cili është i duhuri >>
By |2019-05-13T16:21:02+02:00May 13th, 2019|
TANI Marketing edhe në INSTAGRAM
Kemi shumë OPSIONE!
Kemi PROFILE të specializuara sipas natyrës së biznesit.
Kemi AUDIENCE të madhe dhe AUTENTIKE
Na kontaktoni për më shumë detaje.
close-image