Topshop Albania
Përfitoni nga oferta me Rrotën e Fatit?
Ju mund të fitoni deri në 99% ULJE për porositë online në www.topshop.al
Kliko butonin e kuq, vendos email-in dhe rrotullo Rrotën e Fatit!
Ulje në të gjitha produktet!
Kodin i kuponit do ju vijë në email,
dhe mund ta perdorni per blerjet tuaja.
Mos prisni më shumë, provoni fatin tani
dhe fitoni ULJE DERI NE 99%!
Rrotulloni rrotën >
Rrota e Fatit
Disa nga produket ku mund të përdoret ulja:
Rrip mesi Miss Belt
Tenxhere elektrike me presion
Shtrydhëse frutash
Rrip mesi Miss Belt
Tenxhere elektrike me presion
Shtrydhëse frutash
Çmimi: 3.490 Lekë
Çmimi: 14.990 Lekë
Çmimi: 19.990 Lekë
Me Miss Belt ju do të keni formën perfekte të belit në vetëm pak kohë. Pa dieta, pa saktifica dhe pa ushtrime.
Multi Cooker, është një nga pajisjet më të fundit për gatim, e cila bashkohet me teknologjitë e gatimit me presion.
Përdor teknologjinë me të lartë për shtrydhjen e frutave dhe perimeve,duke ju dhënë më të mirën e vlerave ushqyese të tyre.
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Rubinet për ngrohjen e ujit
Paisje fitnesi Gymbit
Këpucët Walkmaxx
Rubinet për ngrohjen e ujit
Paisje fitnesi Gymbit
Këpucët Walkmaxx
Çmimi: 7.990 Lekë
Çmimi: 6.990 Lekë
Çmimi: 8.490 Lekë
Rubineti elektrik siguron ngohjen e ujit deri në 60°C në 5 sekonda duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime.
Me 5 nivele të ndryshme të lartësisë, GymBit Sit Up Piller S1 ju lejon të filloni stërvitjen e muskujve gradualisht.
Me shollen e re inovative këpucët Walkmaxx janë dizenjuar me shollën e cila përshtatet me çdo formë të këmbës.
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Seti Starter Delicia
Ekrani Qartësues
Hot Shaper Jeans
Seti Starter Delicia
Ekrani Qartësues
Hot Shaper Jeans
Çmimi: 9.990 Lekë
Çmimi: 2.490 Lekë
Çmimi: 5.990 Lekë
Gatuani ushqime të shijshme me: Tigan për skuqje 24cm, Tigan i thellë 20cm, Tenxhere e cekët 24cm, Kapak qelqi 24cm.
Ngisni makinën në mënyrë të sigurtë Ditën & Natën! Redukton ndriçimin e
dritave të trafikut natën & zbut ndriçimin e diellit ditës.
Streçe Jeans Caresse – pa zinxhir, pa komça, pa perçina. Duken si xhinse por ofrojnë butësinë dhe rehatinë e streçeve.
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Kliko për më shumë »
Na ndiqni në:
Rrjetet Sociale
Facebook Twitter YouTube
Kontakt
Keni pyetje?
KONTAKTONI
për porosi
04 451 44 21
Transport
Transporti?
Transporti
Në të gjithë Shqipërinë.
Ky e-mail është dërguar tek ju sepse jeni regjistruar në faqen www.topshop.al
Në qoftëse emaili gjendet në (Junk/Bulk) tuajin? Shto [email protected] tek e-mail kontaktet tuaja dhe zgjidhe këtë problem, dhe prano regjistrimin Topshop në Inbox tuaj..
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.