Për porosi telefono në: 04 451 44 21
Tenxhere Tiganë Setet Pajisje Elektrike Recetat Ofertat
Utile Power Blender
PËRZIEN GJITHÇKA
Miksoni, përzieni dhe copëtoni gjithçka edhe akullin! Grin dhe përzien perimet dhe frutat, pregatisni pije të shijshme, smoothie, salca dhe kremra, brum për krepa dhe gjithashtu grin akulin dhe ushqimet e ngrira për pije të ftohta.
praktike, vetëm një buton për ndezje
masë familjare, gota 1 litër
motorr 350W me thika çeliku rezistente
Çmimi normal: 6,990 Lekë
tani vetëm 3,490 Lekë
Kurseni 50%
Merre tani dhe kurse -50% >>
-50%
Utile Power Blender me 50% ulje
Ajo që ju keni nevojë është Power Blender nga Delimano
Power Blender me 50% ulje
Me këtë grirës, ju mund të grini fruta, perime dhe ingredientë të tjerë për të bërë smoothie të shijshme, si dhe supëra, pate, salcë gjelle dhe ushqimin e fëmijëve.
Falë thikave prej çeliku shumë rezistente Utile Power Blender mund të përdoret për të proçesuar një shumëllojshmëri ushqimesh kur ju doni të pregatisni pije të freskëta ose ushqim të thatë.
Thikat e grirjes grijnë lehtësisht akullin dhe frutat e ngrira, perimet dhe ushqime të buta gjithashtu..
Lexo më shumë >>
Power Blender përfshin gjithçka ju nevojitet
Paketimi përfshin:
Motorri i fuqishëm 350 Watt
Kontenieri me kapacitet 1 Litër & dorezë mbajtëse
Thika me 4 tehe për kanën
Manual përdorimi në shqip
Mund të blini dhe aksesorët shtesë:
Thikë ekstra dhe shishe
Kapak me pipth për udhëtime
Bazament me thikë për grirje
Shishe me kapak
Lexo më shumë >>
Power Blender me 50% ulje
Një pajisje e cila i bën të gjitha këto:
Smoothies
Salca
Supera
Brum per krepa
Smoothies Salca Supra kremoze Brumë për krepa
Na ndiqni në:
Rrjetet Sociale
Facebook Twitter YouTube
Kontakt
Keni pyetje?
KONTAKTONI
për porosi
04 451 44 21
Transport
Transporti?
Ne dërgojmë
Në të gjithë Shqipërinë.
Në qoftëse emaili gjendet në (Junk/Bulk) tuajin? Shto [email protected] tek e-mail kontaktet tuaja dhe zgjidhe këtë problem, dhe prano regjistrimin Delimano në Inbox tuaj..
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.