Delimano
Për porosi telefono në: 04 451 44 21
Tenxhere Tiganë Setet Pajisje Elektrike Recetat Ofertat
Zgjidhni Dizajnin dhe Teknologjinë!
Tenxheret Smart Premium janë dizenjuar posaçërisht për të gjitha llojet e sobave:
Me gaz, Korend dhe Induksion.
Super ulje -60%
Dorezat mund të hiqen dhe të përdoren për të gjitha enët. Ju mund të zieni, piqni, skuqni dhe mund ti përdorni edhe për të servirur – të gjitha vetëm në një tenxhere.
Çmimi: 19,990 Lekë 7,990 Lekë
Zgjidh ngjyrën e preferuar >>
Seti i tenxhereve Smart
Material Inox Doreze qe hiqet Tenxhere e thelle Kapak Qelqi
Material Inoxi Dorezat mund të hiqen Tenxhere e thellë me kapacitet deri në 5.5 Litra Kapak Xhami
Tre ngjyra të ndryshme:
Tenxheret Inox
Tenxheret Portokalli
Tenxheret Blu
Çmimi: 19,990 Lekë
Çmimi: 19,990 Lekë
Çmimi: 19,990 Lekë
Super oferta: 7,990 Lekë
Super oferta: 7,990 Lekë
Super oferta: 7,990 Lekë
[ Më shumë ]
[ Më shumë ]
[ Më shumë ]
Facebook Për pyetje rreth produkteve tona mund të telefononi në numrin: 04 451 44 21 dhe operatorët tanë do ju informojnë rreth ofertave të momentit.
Facebook Bashkohu me ne në faqen tone Facebook Delimano, për të ndjekur ofertat, këshillat, uljet dhe lojrat tona. Kliko këtu dhe pëlqeje faqen tona.
Në qoftëse emaili gjendet në (Junk/Bulk) tuajin? Shto [email protected] tek e-mail kontaktet tuaja dhe zgjidhe këtë problem, dhe prano regjistrimin Delimano në Inbox tuaj..
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.