Gëzuar Festatme produktet Apple!

image
Dhuratat e fundvitit behen te gjitha tek Electronic Line!Nje pafundesi dhuratash me cmime te preferueshme!

image
Dhurata e fundvitit – iPhone5S i mrekullueshem!

image
Dhurata e fundvitit – iPhone5C ne pese ngjyra fantastike!

image
Dhurata e fundvitit
iPad Air është tepër e hollë dhei lehte. Por, edhe më tepër i fuqishëm dhe i gjithanshëm. Me chip-in e ri A7, wireless evoluar, app e saj të fuqishme për të punuar dhe për të krijuar edhe integrimin perfekt me iOS 7, iPad Air ju jep shumë më tepër se keni imagjinuar ndonjëherë.

image
Dhurata e fundvitit – iPad Mini
Gjithcka me te cilen jeni famijarizuar te iPad-i – ekrani i mrekullueshem, performanca e shpejte dhe fluide, Facetime dhe iSight kamera, qindra mijera aplikacione fantastike, bateri qe zgjat deri ne 10 ore do ta gjeni dhe tek iPad mini. Dhe mund ta mbani vetem me nje dore.

image
Aksesore te ndryshem per iPhone
Nese keni problem me kabllot dhe karikueset e iPhone,iPod, iPad mund ti blini ato prane Electronic Line store Apple Authorised Reseller.

Electronic LineRruga Mine Peza, Tirane

Tel: 04 22 35 450
www.electronicline.al

FB