Ju falenderojmë nga thellësia e zemres
Delimano feston një ditëlindje të veçantë këtë vit. Po festojmë një dekadë plot shije – dhe po ju ftojmë edhe juve në festën tonë. Për 10 vite me radhë, ne kemi sjellë enë cilësore gatimi në kuzhinat tuaja, duke ju mundësuar të gatuani shijshëm, shëndetshëm dhe me plot dashuri. Ju ishit pjesë e rrugëtimit dhe sfidave tona, e sot jeni pjesë e suksesit tonë!
Festoni me ne dhe kurseni deri në 60% nga ofertat speciale që kemi përgatitur për ju
Zbuloni Ofertat Speciale >>
Festoni bashkë me ne!
Tashmë e dimë që në Delimano jeta jetohet në kuzhinë. Dhe jeta është akoma më e bukur kur festojmë. Duke ditur se kemi arritur të sjellim festë në zemren e shtëpive tuaja, kjo është dhurata më e bukur për ditëlindje dhe shpresojmë të festojmë me ju për shumë dekada të tjera. Zbuloni disa nga ofertat speciale dhe festoni me ne!
Grirëse elektrike vetëm për 1,590 Lekë

Set FiveStar Mini Maxi vetëm për 3,490 Lekë
Tenxhere me Presion vetëm për 7,490 Lekë

Fritezë vetëm për 8,990 Lekë
Më shumë >>