Katalogu i ri dixhital
Shfletoni katalogun e ri elektronik nga kompjuteri, tableti ose telefoni juaj celular. Gjithçka mund ta gjeni këtu, vetëm me një buton. Ne kemi mbledhur në të produktet më të njohura dhe ofertat kryesore nga markat e preferuara Delimano, Dormeo, Top Shop, Rovus, Wellneo dhe Walkmaxx! Shikoni KATALOGUN dhe merrni DHURATËN tuaj.
Shikoni katalogun këtu >>
Të garantuara dhe të sigurta, të gjitha në një vend:
Koleksionet më të fundit të enëve dhe pajisjeve të gatimit Delimano që do t’ju ndihmojnë të përgatisni shpejtë dhe shëndetshëm gjithçka që dëshironi për veten dhe të dashurit tuaj, i gjeni në faqet 5-19
Dyshekët, jorganët, jastëkët, batanijet dhe gjithçka që duhet për një gjumë më të mirë vijnë me oferta ekskluzive të cilat gjenden në faqet 20-29

Gjithçka për Pastrimin – Higjenizoni shtëpinë tuaj me fshesën me avull Rovus Nano e cila vret deri në 99,9% të mikrobeve, baktereve madje dhe viruseve “ E TESTUAR & APROVUAR” në faqen 31
Kaloni ditë relaksi në shtëpinë tuaj duke përdorur masazhuesin shiatsu 4 në1 nga Wellneo në faqen 35! Gjithashtu produktet e bukurisë dhe përkujdesjes i gjeni në faqet 35 dhe 36
Koleksioni i ri i atleteve Walkmaxx Sneaker me shollë të harkuar të cilat ju ofrojnë rehati maksimale në çdo hap, i gjeni në faqen 39
Shikoni katalogun këtu >>

Mos humbisni dhuratat
3 Dhurata ekskluzive me blerjen e produkteve të përcaktuara në katalog. Dhuratat i gjeni në faqen 3.
Pasi të bëni porosinë, një nga agjentët tanë do t’ju kontaktojë në telefon për të konfirmuar porosinë tuaj.
Gjeni dhuratat në faqen 3 >>