Shijoni freskinë & ajrin e pastër Arctic Air Ultra
Ditët e nxehta të verës po afrojnë dhe akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen? Kondicioneri mund t’ju ndihmojë, por ta mbash ndezur gjithë ditën kushton shumë. Me Rovus Arctic Air Ultra, i cili vjen me një version të përmiresuar dhe komapkt ju do të keni freskuesin tuaj personal në çdo moment dhe sigurisht nuk do të shpenzoni shumë para!
Rovus Arctic Air Ultra është një domosdoshmëri për dhomën e gjumit, zyrën, kuzhinën ku gatuani apo edhe studion tuaj të punës! Thjeshtë mbushni depozitën me ujë, vendoseni në prizë, shtypni butonin dhe relaksohuni e shijoni freskinë për 12 orë me rradhë vetëm me një depozitë uji.
Çmimi normal: 5,490 lekë
Oferta: 2,470 Lekë
Më shumë >>
Sektreti i saj: Teknologjia e avancuar Hydro-chill
Arctic Air Ultra përdor vetëm ujë, ventilim dhe teknologjinë e avullimit të ujit pa përdorur lënde toksike.
Arctic Air Ultra thith ajrin e ngrohtë nepërmjet filtrit dhe në bashkëveprim me ujin e kthen atë në ajër të freskët e të pastër.
Më shumë >>

Freskues, pastrues ajri & stabilizues lagështie
Arctic Air Ultra punon me sistem të ventilimit & avullimit. Filtri ndihmon në pastrimin e ajrit nga alergen të ndryshëm & aroma, duke krijuar një mjedis më të shëndetshëm.
Falë dizajnit dhe madhësisë së tij mund të vendoset mbi tavolinë ose komodinë ose kur jeni duke lexuar ose punuar në studion tuaj.
Porosit tani vetëm 2,490 Lekë >>