Dormeo – Vetem 1 dite me ulje deri ne 60%

//Dormeo – Vetem 1 dite me ulje deri ne 60%
Festojmë së bashku Ditën Botërore të Gjumit
Super oferta 20-60% Ulje!
Oferta mbaron pas
Ofertat janë të vlefshme vetë në 15 Mars
Zbulo Ofertat >>
20% Ulje në të gjithë dyshekët

Dyshek Aloe Vera
Dyshek Aloe Vera Plus
-20%
26,990 Lekë
21,590 Lekë
Më shumë >>

Dyshek Fresh Prima
Dyshek Fresh Prima II
-20%
39,990 Lekë
31,990 Lekë
Më shumë >>

Oferta të tjera…

Seti Sleep Inspiration
Set
Jorgan + Jastëk
-50%
9,990 Lekë
4.990 Lekë
Më Shumë >>

Jorgan me dy shtresa Aloe Vera
Jorgan
Aloe Vera
-50%
9,990 Lekë
4.990 Lekë
Më Shumë >>

Ngrohes Elektrik
Ngrohës
Elektrik
-60%
9,490 Lekë
3.790 Lekë
Më Shumë >>

By |2019-03-14T19:40:59+02:00March 14th, 2019|
TANI Marketing edhe në INSTAGRAM
Kemi shumë OPSIONE!
Kemi PROFILE të specializuara sipas natyrës së biznesit.
Kemi AUDIENCE të madhe dhe AUTENTIKE
Na kontaktoni për më shumë detaje.
close-image