Telefono dhe porosit setin: 04 451 44 21
Seti i Ri Warm Hug; Batanije & Jastëk
Mbështillu me butësinë dhe ngrohtësinë e setit të ri ‘Warm Hug’! Tani do të ndjeni
një ‘përqafim’ ledhatues falë përbërjes së tij. Netët e dimrit do të jenë më të ngrohta teksa mbuloheni me setin ‘Warm Hug’.
Vjen në 4 ngjyra dhe në 2 anë të ndryshme të secilës ngjyrë.
Lahet në lavatriçe.
Kombinohet mirë me shumicën e dekoreve të dhomave.
Çmimi: 7,990 Lekë;
Oferta: 3,990 Lekë
Nxitoni sasitë janë të limituara
Zbulo më shumë rreth setit >>
Warm Hug
Warm Hug
-50%
Warm Hug
Ju mund të bëni kombinime të ndryshme të setit:
Seti Warm Hug në 4 ngjyra
Jastëk Warm Hug në 4 ngjyra
Warm Hug
Jastëk Warm Hug
Oferta: 7,990 Lekë 3,990 Lekë
Për vetëm: 1.490 Lekë
Më shumë >
Më shumë >
Zgjidh ngjyrën tënde dhe kurse 4,000 Lekë!
Warm Hug Kaf
Warm Hug i Kuq
Warm Hug i Bardhë
Warm Hug i Zi
Warm Hug 4 ngjyra
Na ndiqni në:
Rrjetet Sociale
Facebook Twitter YouTube
Kontakt
Keni pyetje?
KONTAKTONI
për porosi
04 451 44 21
Transport
Transporti?
Transporti
Në të gjithë Shqipërinë.
Ky e-mail është dërguar tek ju sepse jeni regjistruar në faqen www.dormeo.al
Në qoftëse emaili gjendet në (Junk/Bulk) tuajin? Shto [email protected] tek e-mail kontaktet tuaja.
Studio
Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.