Delimano Për porosi telefono në: 04 451 44 21
Për familjet me fëmijë të vegjël
Nutribullet me 12 pjesë
MOTORR
i Fuqishëm
A e dini se trupi juaj nuk mund të marrë të gjitha vitaminat për të cilat ai ka nevojë?
Por falë teknologjisë se fuqishme të NUTRIBULLET i cili shpërbën frutat dhe perimet deri në formën më të tretshme,
ju do të konsumoni të gjitha vlerat ushqyese dhe do te ndiheni plote energji & imunitet per gjatë gjithë ditës!
Nutribullet
Për një trup në formë – kliko këtu >>
Zbuloni super ofertat dhe avantazhet për klientët Club5*!
Rubineti Elektrik
Tigan Dry Cooker Trilogy
Tavë në formë zemre
Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit.
Çmimi normal: 7,990 Lekë
Çmimi Club5*: 6,790 Lekë
Tigan Dry Cooker
Trilogy.
Çmimi normal: 4.990 Lekë
Çmimi me Ulje: 2.490 Lekë
Tavë në formë zemre
– 24 cm.
Çmimi normal: 1,990 Lekë
Çmimi Ulje: 990 Lekë
Porosit tani >
Porosit tani >
Porosit tani >
Seti Starter
Set lugë, pirunj, thika
Aksesorë kuzhine
Seti Starter,
me 4 enë.
Çmimi normal: 9.990 Lekë
Çmimi Club5*: 7.990 Lekë
Set lugë, pirunj, thika
24 copë
Çmimi normal: 11.990 Lekë
Çmimi Club5*: 7,990 Lekë
Aksesorë kuzhine.
Çmimi normal: 1.490 Lekë
Çmimi Club5*: 1.190 Lekë
Porosit tani >
Porosit tani >
Porosit tani >
Na ndiqni në:
Rrjetet Sociale
Facebook Twitter YouTube
Kontakt
Keni pyetje?
KONTAKTONI
për porosi
04 451 44 21
Transport
Transporti?
Ne dërgojmë
Në të gjithë Shqipërinë.
Studio Moderna Albania sh.p.k, Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale
të Policisë, Kulla ‘METROPOL’ Kati 1, Tirane, Albania.