Përfito duke telefonuar në: 04 451 44 21
Java e fundit e Ofertës:
Paketa Dormeo
Dyshek + Jorgan + Jastëk + Set Çarçafësh
Filloni një ditë ndryshe, plot energji dhe freski me paketën më të veçantë që kemi pregatitur për ju dhe të dashurit tuaj.
Bëni një gjumë të qetë, të relaksuar dhe të shëndetshëm me produktet cilësore Dormeo.
kurseni 11.500 Lekë
në paketën Memory Fresh
Oferta skadon në 31 Gusht
Kliko këtu dhe zbulo ofertën >
Paketa Dormeo
Seti i çarçafëve Ellipse
Tapeti Asana
Shtresa Freskuese
Seti i carcafeve
Tapeti Asana
Shtresa Freskuese
Seti i këllëfëve 100% pambuk mund të përdoren nga të dyja anët. Me 4 kombinime ngjyrash dhe të qëndisur me forma rrethore.
Çmimi ishte: 13.990 Lekë
Seti dopjo: 11.190 Lekë
Tapeti
me material memory, i butë, i rehatshëm dhe me një shtresë të poshtme e
cila nuk e rrëshket, do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj.
Çmimi ishte: 6.990 Lekë
Çmimi: 5.590 Lekë
Shtresë
mbrojtëse freskuese e përbërë me sfungjer memory dhe e mbushur me xhel i
cili ju ndihmon të jini të freskët gjatë natës. Me mbrojtje të plotë
kundra bakterieve.
Çmimi ishte: 13.990 Lekë
Çmimi: 8.390 Lekë
Më shumë >
Më shumë >
Më shumë >
Çantat Dormeo
Me xhepa të shumtë dhe rezistent.
Dormeo
Jastëku freskues
Jorgan & Jastëk Diamond
Jastëku anatomik
Jastek Freskues
Seti Diamond
Jasteku anatomik
Jastëku Dormeo do t’ju mbajë freskët në verë! Me material memory dhe i pasuruar me xhel ruan temperaturen e dhomës gjatë natës!
Çmimi normal: 6,990 Lekë
Seti
dekorativ i rehatshëm dhe komod garanton një ambjent të butë dhe të
ngrohtë në çdo dhomë. Ky set përfshin batanijen dhe jastëkun.
Çmimi normal: 6,280 Lekë
Jastëku
Memosan projektuar me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të
lëvizjes tuaj, për rehati maksimale ndërsa ju flini gjumë.
Çmimi normal: 3,490 Lekë
Çmimi Club5*:
5.590 Lekë
Çmimi Club5* tek:
5.650 Lekë
Çmimi Club5:
3.140 Lekë
Më shumë >
Më shumë >
Më shumë >
Ofertat tona i gjeni dhe në Facebook, ku mund të informoheni për të gjitha ofertat. Kliko këtu dhe pëlqeje faqen tonë.
Na KontaktoniNëse keni pyetje në lidhje me ofertën, telefononi numrin tonë:
04 451 44 40 ose shkruani një nje email

TwitterYou Tube
Studio Moderna Albania Shpk, Rr. Sami Frashëri, Kulla Metropol, kati i parë, Tiranë, Shqipëri
Tel: (0) 4 451 44 21, Email: [email protected]